logo
dollar
euro

Звільнення скандального зама, стан об’єктів оборони, вбивство кременчуцького мера – про це розповів прокурор Полтавщини

9:04 18.10.2014 eye 2019
Звільнення скандального зама, стан об’єктів оборони, вбивство кременчуцького мера – про це розповів прокурор Полтавщини

Наказом генерального прокурора України з органів прокуратури звільнений заступник прокурора Полтавщини Олег Кириченко.

Одночасно розпочато службову перевірку щодо його можливої причетність до корупції  та зловживаннях службовим становищем. Про це вчора, 17 жовтня, під час прес-конференції повідомив журналістам прокурор області Ян Стрелюк. Щоправда, заступник, який нетверезим "засвітився" в мережі Інтернет на скандальних фото в непристойних позах, таки звільнений за власним бажанням. Про це повідомляє сайт "Обком".

Прокурор області  говорив також про поточні справи, які наразі є в полі зору відомства повідомляє прес-служба відомства. Зокрема, він повідомив, що з 219 об’єктів  цивільної оборони Полтавщини більшість не функціонує або знаходиться в непридатному для використання стані. Наприклад, в одному з бомбосховищ роками зберігалося зерно, при цьому орендна плата не сплачувалася. Прокурор району, на території якого знаходиться цей об’єкт,  вже зареєстроване кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України, щодо неналежного виконання службовими особами місцевого самоврядування своїх обов’язків. Перевірка продовжується, однак вже на усунення виявлених порушень внесено кілька подань як прокурором міста Полтави Полтавському міському голові, так і іншим керівникам органів місцевого самоврядування в районах області", - наголосив Ян Стрелюк.

Також прокурор області повідомив, що досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо скоєння умисних вбивств Кременчуцького міського голови та судді Автозаводського районного суду Кременчука здійснюється слідчим відділом прокуратури області і наразі знаходиться в стадії завершення.

"Вважаю, що на сьогоднішній день виконано дуже великий обсяг слідчих і оперативно-розшукових заходів, спрямованих на встановлення об’єктивної істини у цьому провадженні. Наразі затримані і перебувають під вартою 5 осіб, які причетні до вчинення цих злочинів. Думаю, що наступного місяця обвинувальний акт у кримінальному провадженні вже буде спрямований до суду. І, безперечно, суд вже дасть оцінку ролі кожного із підозрюваних", - сказав прокурор.


Наверхнаверх