logo
dollar
euro

На Кременчуцькому заводі "Кредмаш" відремонтували та передали для воїнів АТО три БТРи

13:16 17.10.2014 eye 430
На Кременчуцькому заводі "Кредмаш" відремонтували та передали для воїнів АТО три БТРи

Три відремонтовані БТРи передали армійцям з 92-ї механізованої бригади робітники Кременчуцького заводу дорожніх машин "Кредмаш".

Бронетранспортери БТР-70 тривалий, які тривалий час знаходились на зберіганні й були в неробочому стані, підприємство взялося полагодити безкоштовно. Хоча витрати були не малі. Тільки ремонт двох двигунів для одного БТРу обійшовся в понад тридцять тисяч гривень. Також бронетехніку пофарбували та встановили на неї антикомулятивні захисні решітки.

Роботи виконувалися бригадою слюсарів транспортного цеху заводу "Кредмаш".

- Завдання було не з легких, адже досвіду ремонту БТРів у нас ще не було - розповів механік транспортного цеху підприємства Ігор Гориславець. – Двигуни були в неробочому стані. Тож нам довелося реставрувати запчастини або шукати їм заміну.

Бригада слюсарів та зварювальників підприємства працювала без вихідних, щоб швидше виконати завдання. За словами ремонтників, їм також допомагали й інші організації та підприємства. Зокрема, низка власників кременчуцьких магазинів автозапчастин надала знижки на закупівлю деталей та вузлів для двигунів бойових машин.

Після ремонтних робіт БТРи пройшли випробовування на заводі, після чого їх передали бойовим екіпажам з механізованої бригади. Також заводчани укомплектували відремонтовану техніку запасними інструментами, запчастинами та паливом у дорогу до місця дислокації військової частини.


Наверхнаверх