logo
dollar
euro

Сергій Тігіпко: Росія - агресор, але вести з нею переговори необхідно

12:19 17.10.2014 eye 243

Лідер партії "Сильна Україна" Сергій Тігіпко не згоден з інтерпретацією слів Валерія Хорошковського про роль Росії у конфлікті на Донбасі.

"Я вважаю, що Росія - це країна, яка є агресором по відношенню до України", - сказав Тігіпко, відповідаючи на питання кореспондента агентства "Інтерфакс-Україна" в п'ятницю в Києві.

За його словами, це позиція була озвучена на два з'їзди "Сильної України" і підтримана партією.

За його словами, він не дивився виступ Хорошковського, але у нього складається враження, що це могла бути помилкова інтерпретація слів його колеги, адже "позиція партії з цього питання відома і розділяється всіма кандидатами до парламенту від "Сильної України".

Він нагадав, що з самого початку кримських подій закликав реалістично дивитися на ситуацію і спочатку називав "анексією Росії українського Криму".

"Я досі вважаю Крим українським", - додав Тігіпко.

Відповідаючи на запитання про перспективи взаємовідносин з Росією С.Тігіпко припустив, що в подальшому політичний конфлікт з РФ збережеться, "оскільки в будь-якій ситуації залишиться питання Криму".

При цьому він висловив надію, що в Мілані президенти просунуться по шляху встановлення миру.

При цьому він вважає, що надалі треба поступово вибудовувати економічні відносини з Росією в рамках СОТ, членами якої є і Росія, і Україна.

"Там кожна країна брала на себе зобов'язання, їх треба виконувати", - сказав С.Тігіпко.

Раніше в четвер другий номер у списку партії "Сильна Україна" Валерій Хорошковський сказав в ефірі теледебатів на "Першому національному", що Росія не визнана світовим співтовариством як агресор.

"Вона (Росія) на сьогоднішній день не визнана агресором. Ви знаєте, що навіть Червоний Хрест, який має офіційне право визнавати той чи інший стан військових дій як зовнішнє або внутрішнє втручання, не визнав на сьогоднішній день це положення як агресію з боку Росії", - сказав він.

Інтерфакс-Україна

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх