logo
dollar
euro

Полтавцям пропонують принести гостинчика у військовий госпіталь

6:41 17.10.2014 eye 882
Полтавцям пропонують принести гостинчика у військовий госпіталь

У Полтавському військовому госпіталі (вул. Козака, 2) наразі є потреба в конкретних продуктах та засобах особистої гігієни для хлопців, які перебували в зоні АТО.

Згідно інформації, розміщеної волонтерами у спільноті "Полтавський госпіталь. Допомога" (www.facebook.com/groups/862197843799877), а саме:

- чай;

- кава;

- цукор;

- вода;

- печиво;

- цигарки;

- одноразові станки та піна для гоління.

Також волонтери заохочують приносити листи від полтавців (дорослих та дітей, студентів та учнів, бабусь та дідусів, всіх-всіх-всіх). Це можуть бути також і листівки, маленькі послання, плетені браслети, обереги – все те. Що може підняти настрій нашим бійцям.

"Полтавщина багата на креативних людей, – вказують у своєму зверненні небайдужі полтавці. – При госпіталі є волонтер, котрий обов’язково передасть хлопцям Ваш гостинчик. Якщо Ви бажаєте самі його віднести – Вас проведуть до хлопців. Дуже хочеться, щоб кожному захиснику дістався гостинчик".

Контактна особа, через яку можна зв’язатися з госпіталем і передати гостинчик – Аліна Котенко: (066) 148-91-89. Координатори просять телефонувати заздалегідь.

Ви можете принести гостинчик кожного дня з 17.00 по 19.00.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх