logo
dollar
euro

На Полтавщині навчальні заклади переходять на альтернативне газовому опалення

13:14 16.10.2014 eye 533
На Полтавщині навчальні заклади переходять на альтернативне газовому опалення

Чимало соціальних та навчальних закладів наразі звернулися до лісівників з метою закупівлі дров паливних, ціна яких значно нижча від газу.

Про це повідомляє прес-служба Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Зокрема,  Опішнянська спеціалізована школі тісно співпрацює з місцевим лісництвом Диканського досвідного лісомисливського господарства.

Підтримують соціальні заклади й у ДП "Гадяцький лісгосп", а саме Зіньківський, Рашівський та Гадяцький будинки-інтернати. Зокрема в Зіньківському дитячому будиноку-інтернаті для дітей-інвалідів розпочали перехід на опалення твердим паливом. Для цього незабаром мають обладнати відповідний котел, а вже нині розпочали заготівлю дров.

За допомогою звернулися до Зіньківського лісництва. У лісництві, щоб мінімізувати вартість дров, запропонували схему, за якої при очищенні просіки, доріг у лісових масивах, вальники лісу виконують  всі небезпечні роботи із заготвілі деревини. Соціальний заклад за допомогою небайдужих місцевих мешканців забезпечує завантаження та вивезення дров. Як порахували у школі-інтернаті, закупівля твердого палива обійдеться уп'ятеро дешевше, аніж  газове опалення.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх