logo
dollar
euro

Лави "Полтавського патріотичного блоку" порідішали

10:36 16.10.2014 eye 939
Лави "Полтавського патріотичного блоку" порідішали

1 жовтня вісім самовисуванців, які збиралися йти у Верховну Раду по восьми одномандатним округам Полтавщини, об’явили про об’єднання в "Полтавський патріотичний блок". Однак, не так сталося, як цим семи панам і одній пані гадалося.

14 жовтня Центральна виборча комісія скасувала реєстрацію кандидата по одномандатному виборчому округу №146 (частина Автозаводського району, Крюківський район міста Кременчука) Миколи Несена, який входив до блоку, на підставі його звернення із заявою про відмову балотуватися.

Не братиме участь у виборах і ще один член блоку – Андрій Баранов. Спершу ЦВК відмовила в реєстрації в якості кандидата в нардепи по 145 виборчому округу (Київський район міста Полтави, Котелевський та Полтавський райони). 11 жовтня ухвалою Вищого адміністративного суду України таке рішення ЦВК було скасоване і вона була зобов’язане повторно розглянути заяву претендента. Однак, і вдруге вона Баранову відмовила.

Сьогодні у Фейсбуці Андрій Баранов дуже емоційно написав: "Шановні друзі! Як тільки що мені стало відомо - в порушення будь-яких норм права, ЦВК замість виконання ухвали ВАСУ щодо відновлення мого права балотуватися до Верховної Ради, за абсолютно безпідставним приводом, за безперечним попереднім заговором із Вищим адмінсудом спровокувала ледь не опівночний повторний розгляд справи, начебто за "нововиявленими обставинами" і продавила скасування попереднього рішення. Я звичайно був відсутній на тому засіданні, але як мені доповів ледь встигнувший туди мій адвокат - все засідання виглядало як жахливий фарс! Вся (!!) юридична служба ЦВК була там присутня, натомість жодних юридичних аргументів, окрім сумнівної довідки, що не несла будь-якої правової ваги - вони не мали. Незважаючи на те, що відповідні факти - вже були встановлені попереднім складом того ж (!) суду, і обгрунтовані діючим українським та, більше того - європейським законодавством, що само по собі, з юридичної точки зору не потребує додаткових доказів - новий склад суду брутально поправ всі норми права і скасував своє ж рішення!.. Ну що ж!... Особистої трагедії для себе з цього робити не стану. В країні йде війна, кожен день гинуть й калічаться люди, руйнуються долі - ось це напевно справжнє горе!.. Життя продовжується, роботи в Україні, щодо її докорінної зміни - як видно, ще дуже-дуже багато! Всілякої скверни, корупції і скотства, створеного за попередні роки - ще вистачає! Зрозуміло, що моїми конкурентами-пройдисвітами зроблено все, щоб усунути мене з боротьби, бо за моєї участі перемоги б їм не бачити як своїх вух!.. Але - життя й український народ зрештою надасть гідну оцінку всім їм. Натомість - в мене попереду багато іншої роботи, потрібно завершити формування батальйону "Лтава", продовжити допомогу Полтавського Автомайдану бійцям АТО, виконати взяті перед людьми забов'язання та обіцянки, дані в ході цієї нервової виборчої кампанії - бо життя триває - і незабаром місцеві вибори. І саме тут, на місцях, за умов задекларованої децентралізації, буде зосереджено основний вантаж вирішення соціально-економічних проблем людей і територій країни. Ті ж діячі, чиновники і судді, ділки від політики, які звикли жити за правилами політичної корупції, неправосудних рішень і підкилимноі боротьби - зрештою опиняться "у сміттєвому баку" історії. P.S. Але пройшовши пекло Майдану і Революціі Гідності - я не подарую своїм ворогам права обмазати моє ім'я брудом!.. Тож, з метою довести свою правоту - формую судовий позов до ЄСПЛ, де безперечно доведу свою правоту, і поставлю кінцевий "діагноз" чиновникам з ЦВК, і вчорашнім "горе-суддям" ВАСУ! Слава Україні!".


Наверхнаверх