logo
dollar
euro

На Полтавщині затримали крадіїв конденсату

8:44 15.10.2014 eye 420

Співробітники Управління СБУ в Полтавській області затримали "на гарячому" під час  крадіжки вуглеводневої сировини з магістрального конденсатопроводу "УПС Тимофіївка-ГС Солоха" двох мешканців Полтавщини.

Зловмисники пошкодили магістральний конденсатопровід "УПС Тимофіївка-ГС Солоха" на ділянці, який належить ГПУ "Полтавагазвидобування", шляхом так званої "врізки". Гідравлічний шланг високого тиску, під’єднаний до газової труби, було  прокладено під землею на відстані близька кілометра. "Врізка" була здійснена весною до настання посівної, щоб приховати ії. На облаштування відводу зловмисники витратили майже 200 тисяч гривень.

Зловмисники розкрадали газоконденсат використавши КАМАЗ, замаскований під зерновоз та обладнаний цистерною. У подальшому сировину планували збувати.

Слідчим СУ УМВСУ в Полтавській області розкрадачам повідомлено про підозру за ч.3 ст.185 КК України. Збитки ГПУ "Полтавагазвидобування" попередньо оцінюються у 40 тис грн. Про це повідомляє прес-група УСБУ в Полтавській області.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх