logo
dollar
euro

Сергій Тігіпко: "Влада не демонструє політичної волі до боротьби з корупцією"

12:40 14.10.2014 eye 169

Ухвалених парламентом антикорупційних законів не достатньо, щоб подолати це ганебне явище. Потрібна кропітка робота у цьому напрямку та політична воля керівництва держави. Про це заявив народний депутат, лідер "Сильної України" Сергій Тігіпко в кулуарах Верховної ради.

"Сьогодні затримуватися з прийняттям цього законодавства було би недоцільно. Але я хотів би всіх застерегти, тому що дуже багато оптимізму я бачу у керівництва країни, - що ці закони абсолютно нічого не вирішують, тому що сьогодні немає в Україні основного - політичної волі до боротьби з корупцією", - наголосив Тігіпко та підкреслив, що всі члени "Сильної України", які представлені у парламенті, підтримали цей документ.

За словами політика, зокрема, про небажання долати корупцію свідчить те, що не були зруйновані старі схеми щодо відновлення ПДВ, високий рівень хабарництва спостерігається на митниці.

"Такої боротьби ніхто не демонструє і її практично нема. Влада як була корумпованою до цього, так і нинішня влада, уряд є корумпованими. Тому навіть ці позитивні, правильні закони, якщо не буде політичної волі у основних політиків в країні, залишаться на папері", - резюмував він.

РБК-Україна


Наверхнаверх