logo
dollar
euro

У Полтаві говоритимуть про "Жіноцтво як потужний чинник економічного та соціального розвитку Полтавщини"

14:40 13.10.2014 eye 400

У вівторок 14 жовтня у ОКІА "Новини Полтавщини" відбудеться прес-конференція на тему: "Жіноцтво як потужний чинник економічного та соціального розвитку Полтавщини". Початок о 9 год. 30 хв.

Низка громадських організацій, зокрема, Полтавський обласний медіа-клуб, Полтавське регіональне відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, Інститут гендерних трансформацій, Полтавський регіональний фонд підтримки підприємства та ін. запропонували провести 24 жовтня ц.р. Форум ділових та професійних жінок Полтавщини та виставку-продаж товарів, вироблених на підприємствах і у фермерських господарствах, які очолюють жінки, та жінками- майстрами народних промислів "Добродійка-2014".

Мета виставки - візуалізація й підтримка жіночого лідерства та підприємництва, підвищення ролі жінки у забезпеченні сталого економічного розвитку та народних промислів Полтавщини. Вона має продемонструвати успіхи жінок-підприємниць в аграрному секторі, промисловості, сфері обслуговування, народних промислах, що представить переконливі аргументи необхідності враховувати гендерні паритети при розробці планів та програм соціально-економічного розвитку.

Така ініціатива зумовлена тим, що останні роки, особливо при режимі Януковича-Азарова, державна гендерна політика практично не реалізовувалася.

У Форумі передбачена участь жінок-лідерів відомих міжнародних та всеукраїнських громадських організацій, політиків.

Ініціативу щодо проведення виставки-продажу та Форуму ділових і професійних жінок Полтавської області схвалили голова Полтавської ОДА В.Бугайчук та в.о. голови Полтавської облради В.Марченко.

Виставка-продаж проходитиме у вестибюлі сесійної зали Полтавської обласної ради (вул.Жовтнева, 45) та на площі перед нею. Її програмою передбачена не лише реалізація готової продукції, а й майстер-класи, демонстрація моделей тощо.


Наверхнаверх