logo
dollar
euro

Юрій Бублик таки йде на вибори по 145-у округу

14:54 10.12.2019 eye 497
Юрій Бублик таки йде на вибори по 145-у округу

Сьогодні вранці нардеп Юрій Бублик у Фейсбуці так анонсував свою прес-конференцію: "Юрій Бублик не йде на вибори по 145-му округу, або особливості брудних технологій виборчої кампанії-2014".  

Така заява викликала чималу зацікавленість мешканців соцмережі й, навіть, нарікання. Мовляв, нардеп зраджує виборців.

Але нардеп зібрав пресу зовсім не для того, щоб повідомити про зняття своєї кандидатури з виборів. Він повідомив, що його конкурент по виборчому округу Андрій Матковський поширює інформацію, начебто Юрій Бублик відмовляється від нардепства, націлюючись на вибори міського голови Полтави.

Юрій Бублик назвав таку інформацію брехливою. Він заявляє: "Через неправдиві заяви моїх опонентів довелося навіть скликати у понеділок, 13 жовтня, прес-конференцію і прояснити ситуацію. Бо щоденно у певних ЗМІ з’являється нічим непідтверджена та відверто брехлива інформація про мене та політичну силу, яку я представляю. По кожному закиду дав пояснення та спростував той політичний бруд, яким зараз так поливають опоненти.

Натомість уже відомі факти телефонних обіцянок заплатити кошти за те, що абонент прийде на дільницю та приведе туди 4-5 своїх друзів чи рідних, які б проголосували не за Бублика.

Я іду на вибори по 145-му округу! Ба більше, іду як єдиний узгоджений кандидат від ВО "Свобода", "Блоку Петра Порошенка" та "УДАРу".


Наверхнаверх