logo
dollar
euro

Сергій Тігіпко: "Без реформ і боротьби з корупцією, ситуація в країні не покращиться"

7:47 13.10.2014 eye 182

Влада не робить нічого, щоб покращити життя простих громадян України, виправдовуючи все війною. Про це заявив народний депутат, лідер "Сильної України" Сергій Тігіпко в ефірі програми "Подробиці тижня" на телеканалі "Інтер".

За його словами, якщо не почати проводити прагматичну економічну політику, країну чекає ще більш серйозна криза.
 
"Те, що зроблено з курсом гривні, з тарифами, з заморожуванням соціальних стандартів, - несе дуже погані наслідки. 3-5 місяців і буде серйозна економічна криза. Популізмом крах економіки не зупинити і людей не нагодувати", - заявив Сергій Тігіпко.
 
За його словами, суспільство чекає від влади відповіді на прості запитання - як підняти економіку, відкрити нові робочі місця, як стабілізувати курс національної валюти, утримати ціни.
 
"Нинішній владі про це говорити дуже складно, тому що зібрали непрофесійний уряд, який дуже слабо розбирається в економіці; непрофесійне керівництво Нацбанку, яке не може утримати курс", - зазначив він.
 
Сергій Тігіпко підкреслив, що без реформ і боротьби з корупцією, ситуація в країні не покращиться.
 
"Щоб люди отримали зарплату - потрібно, щоб економіка працювала, потрібно проводити реформи. Але цього сьогодні ніхто не робить. Першого віце-прем'єра немає, міністра економіки, міністра оборони – немає. Те, що необхідно робити під час війни, - проводити жорсткі реформи, боротися з корупцією, допомагати малому і середньому бізнесу, - влада не робить. У мене відчуття, що влада забула, що вона несе відповідальність за людей", - резюмував Сергій Тігіпко.

Коментарі:


Наверхнаверх