logo
dollar
euro

На Полтавщині зростає борг підприємств перед Пенсійним фондом

9:01 12.10.2014 eye 429

Ззагальнообласний борг із виплати заробітної плати, який був зафіксований соціальними службами на 1 вересня, становив 27,4 млн. грн.

Заборгованість недобросовісних платників до бюджету Пенсійного фонду на цю дату становила незрівнянно більшу суму - майже 142 млн.грн. І ця сума продовжує зростати. Лише за вересень вона збільшилась на 1 млн.грн. Зокрема, 12% у структурі загального боргу складає борг економічно активних підприємств, а левову частку (88%) завинили пенсіонерам підприємства, що знаходяться в процедурі банкрутства.

У зоні особливої уваги Пенсіонного фонду перебувають 68 платників податків, які, повністю розрахувавшись зі своїми працівниками по заробітній платі, не сплатили до бюджету Фонду 10,4 млн.грн. У ї хчислі ДП "Жовтневий спиртзавод", Миргородський гренажний завод, ДП "Лохвицький спирткомінат", ВАТ "Полтавафарфор", ПАТ "Тепловозоремонтний завод", Зіньківське ВУ ЖКГ. Серед вищезгаданих підприємств 37 вважаються економічно активними, тому саме на них лежить найбільша відповідальність не тільки за своєчасні розрахунки, а й за майбутню пенсію працівників, які втрачають свій страховий стаж.


Наверхнаверх