logo
dollar
euro

Як вибрати масажне крісло?

8:56 12.10.2014 eye 1112
Як вибрати масажне крісло?

Якщо Ви зважилися на цю чудову покупку, Вас чекає безліч цікавих відкриттів. Тільки не поспішайте і не хапайте перше-ліпше масажне крісло.

Масажне крісло - це не дешева іграшка. Тому вибір його необхідно робити без поспіху, ґрунтовно. Для початку визначтеся з виробником. Ринок уже досить заповнений масажними кріслами різних виробників. Розрив у цінах теж досить вагомий. Віддайте перевагу тим фірмам-виробникам, які вже не один рік на ринку. А ще обов'язково поцікавтеся, які ще країни світу поставляє масажні крісла ця фірма. Крім цього, пройшла продукція цікавить Вас виробника міжнародну сертифікацію.

Дізнайтеся, яким чином виконується сервісне обслуговування масажних крісел. Існують виробники, масажні крісла яких забирають в ремонт тільки все крісло, а є такі, у яких знімаються лише непрацюючі блоки. Погодьтеся, що це набагато зручніше (особливо, враховуючи розмір масажного крісла).

Який термін гарантійного обслуговування? Природно, краще вибирати того виробника, який дає більш тривалу гарантію. Уважно прочитайте текст гарантійного зобов'язання. Іноді в цих документах виявляються дивні пункти. Це все не зайві обережності, так як масажне крісло - досить складний механізм, який теж схильний до поломки.

Вибирайте масажне крісло з можливо великою кількістю функцій. Але мінімум, що має робити гарне масажне крісло: опрацювання спини, шиї, плечей і литкових м'язів. Але масажні крісла можуть і масажувати ступні ніг і навіть кисті рук. Як правило, в хороших масажних кріслах представлені два види масажу: вакуумний і роликовий.

restart_rk_26_80_b
Щоб мати чітке уявлення про роботу масажного крісла, Вам необхідно покинути улюблений монітор комп'ютера і помандрувати в подорож по салонах продають масажні крісла. Причому, вподобані екземпляри необхідно випробувати особисто. Тільки таким чином Ви зможете вибрати таке крісло, яке буде зручно і корисно.

У хороших масажних кріслах є як автоматичні, вже закладені виробником налаштування, так і ручні настройки, які Ви обираєте самостійно.

Зовсім непогано, якщо до вищеописаних видів масажу додаються ще й повітряно-компресійний, а також вібромасаж і інфрачервоний прогрів. Силу впливу Ви також можете підібрати по своєму смаку і потребам.

Є масажні крісла, які можна налаштувати для виконання масажу дітям. У тому випадку, якщо у Вас є маленькі діти, поцікавтесь і такими можливостями обраної моделі.

У дорогих масажних крісел крім основних функцій, є й приємні дрібниці, які дозволять не просто отримати хороший масаж, але і послухати музику і навіть подивитися улюблене кіно. А ще є масажні крісла, обладнані нефритовими пластинами, які забезпечують ще й елементи літотерапії. Ну і зовсім вже приємне доповнення - столик для чаю. Отримуючи сеанс східного масажу, попивати китайський зелений чай - що може бути приємніше.

Як правило, масажні крісла виконують з штучної шкіри. Забарвлення можна знайти на будь-який смак. Ви можете підібрати масажне крісло під свій інтер'єр, і воно чудово впишеться, незважаючи на значні розміри.

І наприкінці ще раз застереження: придбання масажного крісла можна довіряти інтернет-магазинах, це все ж не купівля звичайних БАД (біологічно активних добавок).


Наверхнаверх