logo
dollar
euro

Недоречна акція монополіста

11:03 18.06.2013 eye 265
Недоречна акція монополіста

Переважна більшість полтавців, починаючи з 14 травня, потерпають без гарячої води. І, починаючи з 23 травня "Полтаватеплоенрего" не надавала жодної інформації споживачам щодо перспектив "потепління" води в кранах.

Зате учора в ефірі телеканалу "Місто" відбувся розіграш призів між сумлінним платникам комунального підприємства "Полтаватеплоенерго", котрі повністю розрахувались за послуги з підприємством на 1 травня поточного року.

Таких серед споживачів послуг "Полтаватеплоенерго" у Полтаві, Котельві, Решетилівки та Машівки виявилось 48764 – близько 54%.  Серед них розіграли аж 36 призів – праски, магнітоли, кухонні комбайни тощо. Тобто, призи отримали приблизно 0,07% сумлінних споживачів.

Розігрувались речі, звичайно, в господарстві необхідні. Однак, хто ж не розуміє, що придбані вони за рахунок усіх споживачів. Котрі, напевно, воліли б не сумнівних подачок від монополіста, а надання якісних послуг за прозорими тарифами. Тим більше, що користь від витрачання грошей на рекламні акції підприємством, яке посідає монопольне становище на ринку, є вельми сумнівно. Вона не сприятиме появі нових клієнтів і не впливатиме на рівень розрахунків. Вітчизняні споживачі комунальних послуг, переважна більшість з яких має дуже скромні доходи, намагається вчасно сплачувати рахунки, щоб не накопичувати непосильних боргів.

До речі, "Полтаватеплоенерго" навіть не спромоглося під час розіграшу призів попросити вибачення у сумлінних платників за ненадані послуги та завдані незручності. Деякі споживачі на форумах сміються: "Відключення  гарячої води й було першим етапом акції. Умови наступного шукайте під кришечками люків…".


Наверхнаверх