logo
dollar
euro

У Лубнах відбудеться відкритий чемпіонат України з бодібілдингу, бодіфітнесу та фітнесу

7:16 11.10.2014 eye 836
У Лубнах відбудеться відкритий чемпіонат України з бодібілдингу, бодіфітнесу та фітнесу

В інформаційному агенстві УНІАН 9 жовтня 2014 року відбулася прес-конференція на тему: "Презентація відкритого чемпіонату України з бодібілдингу, бодіфітнесу та фітнесу 2014", який пройде 9 листопада 2014 року у Лубнах.

Організовувати та проводити Чемпіонат доручено голові Полтавської обласної федерації УФББ/WABBA України, призеру чемпіонатів України Сергію Корнієнку (https://www.facebook.com/sergey.kornienko.969). Захід відбудеться в районному будинку культури і має стати визначною спортивною подією для мешканців та гостей міста, адже чемпіонат Всеукраїнського масштабу в Лубнах, та і взагалі в Полтавській області, проводитиметься вперше.

Перший заступник Міністра молоді та спорту України Андрій Вишняк зазначив, що проведення подібних чемпіонатів Всеукраїнського рівня поза столицею, у невеличких містах, є прекрасною нагодою для залучення людей до здорового способу життя, бо здорова нація – запорука здорового суспільства!

На конференції також були присутні віце-президент УФББ/WABBA України, призер чемпіонатів світу Віталій Подольський та чарівна міс Всесвіт-2013 з фітнесу Наталія Касперська. Віталій Подольський розповів про умови проведення чемпіонату, про категорії, правила та інше. Призер запропонував надати безкоштовні консультації по реабілітації постраждалим бійцям в АТО. Наталія Касперська міс Всесвіт-2013 розповіла про жіночу сторону бодібілдінгу, про те як жіноча половина суспільства підтримує чоловіків, які захищають нашу країну та підтримала ініціативу Віталія Подольського щодо надання безкоштовних консультацій.

Основною метою проведення цього чемпіонату є допомога постраждалим бійцям АТО. Запрошений на коференцію боєць батальйону "Айдар" Сергій Оврашко, який два місяці тому був тяжко поранений на передовій, розповів, що бійці потребують допомоги та підтримки громадськості. Подібні чемпіонати дають бійцям відчуття, що вони не насамоті, не покинуті, що в них є підтримка. Також важливою метою змагань є популяризація здорового способу життя та зайняття спортом. За словами голови Полтавської обласної федерації УФББ/WABBA України Сергія Корнієнка, кожна людина потребує певного фізичного навантаження, адже на сьогоднішній день переважна кількість населення веде пасивний спосіб життя.

На жаль, був відсутній президент УФББ/WABBA України Святослав Шеремета, так як він наразі служить добровольцем у батальйоні "Січ". Однак презедент федерації передав присутнім своє звернення, яке зачитав Сергій Корнієнко.

Тож чекатимемо листопада, який увійде в пам'ять лубенців яскравою та вражаючою спортивною подією "Відкритим Чемпіонатом України з бодібілдингу, бодіфітнесу та фітнесу 2014".

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх