logo
dollar
euro

На сході України загинули 32 синів Полтавщини

16:10 10.10.2014 eye 911

Такі дані Департаменту праці і соціального захисту населення Полтавської ОДА. Грошову допомогу з обласного бюджету надано сім’ям 25 загиблих (померлих) військовослужбовців. Її розмір становить  25 тис. грн.

Ще 6 сімей загиблих військовослужбовців збирають документи для виплати матеріальної допомоги з обласного бюджету. 1 сім’я загиблого не проживає в Полтавській області.
Серед членів сімей загиблих військовослужбовців (військовозобов’язаних, резервістів) – 12 вдів (2 вдови проживають в інших областях).

Наразі статус "члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни", відповідно до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", встановлено 19 сім’ям загиблих.

Всі сім’ї загиблих військовослужбовців взято під соціальний супровід. Родини мають право на пільги: 50-відсоткову знижку з оплати житлово-комунальних послуг (та/або вартості твердого палива та скрапленого газу) та з оплати послуг зв’язку, безоплатний проїзд на міських, приміських, міжміських маршрутах.

Пораненим бійцям АТО також  надається допомога з обласного бюджету. Її розмір залежить від тяжкості поранення.  На особливому контролі – доля пораненого санітара з Гадяча Володимира Доноса, який нині лікується в Київському шпиталі.

Керівник Департаменту праці і соціального захисту населення Полтавської ОДА Людмила Корнієнко повідомила: "Я вела переговори з установою, що виготовляє протези, аби забезпечити протезування для Володимира безкоштовно. Домовленостей досягнуто. Але поки що протез неможливо встановлювати за медичними показниками".


Наверхнаверх