logo
dollar
euro

Полтавська міліція заперечує дезертирство бійців спецпідрозділу, про яке повідомив Геннадій Москаль

10:31 10.10.2014 eye 371

Юрій Сулаєв, речник обласної міліції на своїй сторінці в Фейсбук повідомив:

"Зведені загони Полтавщини гідно виконують свої обов'язки перед Батьківщиною та народом в зоні АТО, відстоюючи інтереси України зі зброєю в руках. Вся брудна інформація, яка виплискується в Інтернеті щодо наших бійців не що інше, як дешева передвиборча піар-акція. Проте міліція була, є і буде поза політикою. У правоохоронців роботи більше, ніж досить. А все інше - на совісті кожного!".

Командир батальйону "Київ-2" Богдан Войцеховський теж заперечив заяву луганського голови Геннадія Москаля про вихід загонів із зони АТО. Про це він заявив по телефону в прямому ефірі телеканалу "112".

При цьому він лише підтвердив, що батальйон вийшов з села Чорнухине.

"У нас все за планом. Так, ми відійшли з селища Чорнухине, в якому ми перебували рівно три тижні... але із зони АТО ми не виходили", – заявив він. – "Ми вийшли до себе на базу, переформатувалися, отримали додаткове важке озброєння, яке нарешті зволила нам виділити Міністерство оборони... Ми перебуваємо в зоні АТО вже більше двох місяців".

Сайт Тиждень.ua повідомляє, що радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко підтвердив, що інформація Москаля про дезертирство батальйонів МВС в Попаснянському районі Луганської області не відповідає дійсності.


Наверхнаверх