logo
dollar
euro

Плітки навколо посади голови Полтавської ОДА продовжують точитися

9:56 10.10.2014 eye 1694
Плітки навколо посади голови Полтавської ОДА продовжують точитися

На сайті "Українські новини" з’явилася інформація, що мають джерело, близьке до керівництва Адміністрації Президента, яке повідомляє, що наразі відбуваються співбесіди з кандидатами на посаду голови Полтавської ОДА.

Начебто, розглядається три кандидатури і однією з них є Андрій Матковський. Прізвища інших кандидатів джерело не уточнило. Остаточне рішення буде прийматися відразу після парламентських виборів.

До речі, в інформації на "УН" Матковського називають "пропрезидентським кандидатом на виборах в 145-у виборчому окрузі". І сам Матковський, вірогідно, не проти "примазатись" до провладної команди: у Полтаві бали встановлені бігборди з текстом: "Андрій Матковський за  блок Петра Порошенка", де слово "за" було написане найдрібнішим шрифтом білими буквами на білому фоні".

Тим часом, учора нардеп Тарас Кутовий та лідер партії "Блок Петра Порошенка" і радник президента Юрій Луценко дали прес-конференцію. Говорили і про Матковського. Зокрема, Юрій Луценко відповідально заявив, що Андрій Матковський не представляє партію на одномандатному виборчому окрузі № 145, не включений він і до партійного списку.

Отже, складається враження, що певний кандидат або його прихильники вдаються до дезінформації.

Як в старому анекдоті, "хоч тушкою, хоч опудалом", кандидати на нинішніх виборах намагаються прорватися на передні рубежі влади. 


Наверхнаверх