logo
dollar
euro

П’ятикласники полтавської гімназії №13 побували в гостях у чотириногої героїні АТО

9:23 10.10.2014 eye 695
П’ятикласники полтавської гімназії №13 побували в гостях у чотириногої героїні АТО

Учора в кінологічному центрі УМВС Полтавщини побували учні п’ятих класів гімназії №13. Цей візит для них організував сектор кримінальної міліції у справах дітей обласної міліції, яким керує Жанна Ахіджанян.

Перш за все діти познайомилися з лабрадором Філіцією, яка понад місяць разом із кінологом кінологічної служби УМВС Полтавщини Сергієм Кузьменком проходила службу в зоні антитерористичної операції на сході країни. В їх обов’язки, зокрема, входив пошук на звільнених територій вибухонебезпечних предметів, зброї та боєприпасів.

"Феліція продемонструвала чудові результати, допомагала нам під час відпрацювання територій, звільнених від терористів, відшукувала вибухівки, заступала з нами на охорону громадського порядку, - розповів школярам Сергій Кузьменко. - Службовий стаж у собаки вже 6 років, вона весела та активна, своїм позитивом заряджає і нас, тому працювати з нею – одне задоволення!".

Школярі вшанували чотириногу героїню: за участь в АТО лабрадора Феліцію нагородили золотою медаллю, дипломом та подарували спеціальний корм.

Діти познайомилися й з іншими вихованцями центру та подивилися показові виступи , під час яких службові собаки продемонстрували свої вміння вишукувати вибухівку, наркотики, затримувати злочинців та ін.


Наверхнаверх