logo
dollar
euro

До Всесвітнього дня паліативної та хоспісної допомоги, благодійна організація У Полтаві презентує проект

9:05 10.10.2014 eye 648

У рамках відзначення Всесвітнього дня паліативної та хоспісної допомоги, відбувається щорічно, в другу суботу жовтня, Полтавська обласна благодійна організація "Асоціація паліативної та хоспісної допомоги" презентує благодійний проект.

Відтепер з 27 жовтня 2014 року кожен житель міста Полтави зможе отримувати паліативну та хоспісну допомогу у себе вдома, в рамках стартування унікального благодійного проекту "Створення служби хоспіс вдома", що ініційований Полтавською обласною благодійною організацію "Асоціація паліативної та хоспісної допомоги".

Для того, щоб отримати паліативну та хоспісну допомогу потрібно укласти угоду на отримання цієї допомоги з Полтавською обласною благодійною організацією "Асоціація паліативної та хоспісної допомоги", сплачуючи при цьому лише 20 гривень на місяць (за принципом солідарного довгострокового страхування).

Після укладання угоди про надання паліативної та хоспісної допомоги, пацієнт отримуватиме комплексну допомогу, що включає в себе симптоматичну допомогу, кваліфікований медичний догляд, соціальну, психологічну та духовну підтримку хворих та членів їх родин, в тому числі й кваліфікований медсестринський та санітарний догляд (щоденний, а при потребі – цілодобовий): виконання лікарських призначень (перев’язки, обробка пролежнів, ін’єкції, крапельниці, тощо); щоденний туалет тіла хворого, перестилання ліжка, годування (при потребі – зондове); навчання членів родин елементам догляду за тяжко хворим.

Хоспісна та паліативна допомога вдома – це комплексна допомога хворим з обмеженим прогнозом тривалості життя та членам їх родин. Комплексна допомога надається при захворюваннях: онкологічних, ВІЛ/СНІДу, туберкульозі, серцево-судинних, неврологічних та інших, що обмежують тривалість життя.


Наверхнаверх