logo
dollar
euro

Полтавщина готує загони самооборони

6:00 10.10.2014 eye 599
Полтавщина готує загони самооборони

З 6 по 17 жовтня Полтавський обласний військовий комісаріат проводить  двотижневі збори з керівним складом районних та міських військових комісаріатів, складом рот охорони та загонів оборони.

Метою підготовки особового складу рот охорони та загонів оборони  є організація системи оборони на території усіх адміністративно-територіальних одиниць Полтавщини.

Шикування особового складу, який залучається до зборів відбулося днями на плацу Полтавського обласного військового комісаріату.

"Полтавщина сповнена патріотичного духу і ніяких проявів сепаратизму ми не допустимо. А в разі, якщо ворожі війська сусідньої держави все таки спробують прийти на нашу землю, дамо їм гідну відсіч", – сказав  Віктор Бугайчук, виступаючи перед добровольцями, що зголосилися опанувати військову науку.

Військова підготовка проводиться на базі військового містечка с.Вакуленці Полтавського району, розповів Едуард Бородай, Заступник військового комісара Полтавської області.

"Основними предметами навчання є тактико-спеціальна підготовка, вогнева підготовка, інженерна підготовка, військово-медична підготовка, військова топографія, підготовка зі зв’язку", - розповів Е.Бородай. - Планується охопити весь комплекс теоретичних знань і практичних навиків, які необхідні особовому складу для виконання завдань за призначенням".

До проведення зборів також долучилися командир військової частини А3990 полковник Міцюк О.І., керівники військово-патріотичних клубів, зокрема центру "Воїн", Центр спеціальної підготовки ЗСУ "Каскад", Центр патріотичного виховання "Гвардія", громадська організація "Батальйон територіальної оборони "Лтава", представники Полтавської спілки ветеранів Афганістану та багато інших.


Наверхнаверх