logo
dollar
euro

На Полтавщині стартувала третя фаза Проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду"

14:43 09.10.2014 eye 536
На Полтавщині стартувала третя фаза Проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду"

Спільний проект Європейського Союзу та Програми розвитку ООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" з 2008 року діє по всій  України. Протягом перших двох фаз цього проекту на Полтавщині  відновлено 28 дитячих будинків та шкіл, 6 медичних пунктів та амбулаторій, 30 водогонів, 24 об’єкти енергозберігаючого вуличного освітлення; придбано 7 шкільних автобусів.

Сьогодні, 9 жовтня у залі засідань обласної ради відбувся семінар-презентація третьої фази Проекту та урочисте підписання угоди про партнерство. Зусилля учасників Проекту на новому етапі будуть спрямовані на відновлення базової соціальної та комунальної інфраструктури у таких пріоритетних сферах діяльності громад, як енергоефективність, охорона здоров’я, охорона навколишнього середовища, водопостачання. Проект також надаватиме підтримку Уряду України у впровадження реформ з децентралізації. На відмінно від попередніх двох фаз Проекту, цього разу покращувати умови життя громадян будуть і в малих містах (до 150 тисяч мешканців).

На реалізацію Проекту  в Україні  протягом 2014–2018 років виділено 23,8 мільйонів євро. Кошти надані Європейський Союзом та Програмою розвитку ООН. Полтавщина має отримати  500 тисяч доларів.

Голова Полтавської облдержадміністрації Віктор Бугайчук під час заходу  зауважив, що  співпраця з міжнародними донорськими організаціями є вигідною для Полтавського краю. "Це дуже цікавий проект, реалізація якого допоможе нам зекономити у сфері теплоенергетики. Так, за рахунок отриманих коштів ми зможемо утеплити лікарні, школи, дитячі садки. Проект також виділяє 15 тисяч доларів на створення сонячних батарей з енергозбереження, а це потрібна альтернатива".


Наверхнаверх