logo
dollar
euro

Депутати Полтавської облради розкритикували проект департаменту облдержадміністрації з енергозбереження

13:52 09.10.2014 eye 661

8 жовтня відбулося засідання постійної комісії Полтавської обласної ради з питань бюджету та управління майном, під час якого депутати обговорили розподіл коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Для Полтавщини передбачена субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів з енергозбереження 16 млн.901 тис. грн. На минулій сесії обласної ради головним розпорядником коштів зазначеної субвенції визначено Департамент житлово-комунального господарства облдержадміністрації. Ним узагальнені пропозиції  райдержадміністрацій, міськвиконкомів та підприємств комунальної теплоенергетики і підготовлений проект розпорядження голови облдержадміністрації "Про пооб’єктний розподіл бюджетних коштів" на заходи з енергозбереження у 2014 році. У цьому проекті, зокрема, передбачено 4,3 млн. грн. спрямувати Кременчуку, Великобагачанському, Гадяцькому, Зіньківському, Котелевському, Пирятинському районам та 12,6 млн. грн. - підприємствам комунальної теплоенергетики.

Члени комісії розкритикували запропонований розподіл бюджетних коштів. На їх думку фінансування енергозбереження потребують  об’єктив обласної комунальної власності галузей освіти, соціального захисту, охорони здоров’я і не тільки в районах, включених до проекту тощо.

Депутати рекомендували Департаменту житлово-комунального господарства та Департаменту фінансів облдержадміністрації доопрацювати "Пооб’єктний розподіл бюджетних коштів" на заходи з енергозбереження у 2014 році з урахуванням  пропозицій та передбачити встановлення твердопаливних котлів в котельнях Зіньківського, Новосанжарського дитячих будинках інтернатах Ліщинівського та Кобеляцького психоневрологічних будинках-інтернатах. Члени бюджетної комісії також погодили спрямування ПОКПТГ "Полтаватеплоенерго" на закупівлю 3-х водогрійних котлів 5,1 млн. грн., на заходи з енергозбереження "Комунальному автотранспортному підприємству -1628" Кременчука  – 765,6 тис. грн., "Кременчукводоканалу" - 774 тис. грн.


Наверхнаверх