logo
dollar
euro

Зброяра-любителя з Полтавщини судитимуть

10:03 09.10.2014 eye 325

31-річний мешканець Полтавщини через Інтернет купував стартові пістолети, спецзасоби для відстрілу гумовими кулями, макети автоматичної зброї з метою подальшого перепродажу.

Це було встановлено правоохоронцями в рамках досудового розслідування. Під час обшуку в нього було виявлено та вилучено 106 одиниць зброї різних марок та модифікацій, майже 15 тисяч набоїв та комплектуючі. Зокрема, було виявлено 9 одиниць  зброї,  переробленої на вогнепальну. Це автомати "ММГ АКС-74", пістолети "Сталкер" та "Форт-12Р" калібру 9 мм.

Наразі прокуратура Полтавщини затвердила та направила до суду для розгляду по суті обвинувальний акт щодо зброяра-любителя. Чоловік звинуувачується за ч. 1 ст. 263 КК України (зберігання вогнепальної зброї та бойових припасів без передбаченого законом дозволу).

Державне обвинувачення в суді підтримуватимуть працівники відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю, та процесуального керівництва прокуратури Полтавської області. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавщини.


Наверхнаверх