logo
dollar
euro

Полтавська обласна федерація бодібілдингу підтримала ініціативу передати кошти учасникам та пораненим бійцям АТО

15:52 08.10.2014 eye 297

9 жовтня о 14.30 в УНІАН відбудеться прес-конференція на тему: "Презентація відкритого чемпіонату України з бодібілдингу (за версією WABBA). Ініціатива учасників чемпіонату по допомозі пораненим бійцям АТО".

Під час прес-конференції буде презентовано: повну програму проведення чемпіонату України з бодібілдингу, фітнесу та бодіфітнесу УФББ/WABBA- 2014 та благодійну ініціативу учасників за результатами якої, всі зібрані під час чемпіонату кошти будуть передані учасникам та пораненим бійцям АТО. Під час заходу відомий бодібілдер – учасник чемпіонату наочно продемонструє, як тренування можуть сприяти фізичній та психологічній реабілітації бійців.

Учасники прес-конференції оголосять звернення президента Всеукраїнської федерації УФББ/WABBA Святослав Шеремета, який захищає Україну у складі добровольчого батальйону "Січ" та нададуть детальну інформацію щодо ініціативи по безкоштовній  допомозі та участі у реабілітації  поранених учасників АТО.

Спікери: Віталій Подольський, віце-президент УФББ/WABBA України, призер чемпіонатів світу; Сергій Корнієнко, голова Полтавської обласної федерації УФББ/WABBA України, призер чемпіонатів України; Андрій Вишняк, перший заступник Міністра молоді та спорту України; Наталія Касперська, міс Всесвіт -2013 з фітнесу; Сергій Оврашко, боєць батальйону АЗОВ, який два  місяці тому був тяжко поранений на передовій.


Наверхнаверх