logo
dollar
euro

ЦВК прислухалася до пропозицій "Сильної України" і змінила процедуру зміни місця голосування для тимчасових переселенців з Донбасу

14:55 08.10.2014 eye 225

Проект партії Сергія Тігіпка "Сильна Україна" "Голос на виборах - право кожного" здобув першу перемогу - процедура голосування для переселенців із зони АТО була спрощена. Центральна виборча комісія прислухалася до пропозицій "Сильної України" і змінила процедуру зміни місця голосування для тимчасових переселенців з Донецької та Луганської областей.

Так, переселенці, виборча адреса яких відноситься до території Донецької або Луганської областей, при зверненні до органу ведення Державного реєстру виборців із заявою про тимчасову зміну місця голосування на період проведення позачергових виборів 26 жовтня 2014, можуть не надавати документи, що підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування.

Таким чином, для включення в список виборців по заявленому ділянці для голосування, тимчасовим переселенцям з Донбасу досить до 20 жовтня включно звернутися до органу ведення Державного реєстру виборців за місцем нинішнього проживання (його адресу можна дізнатися на сайті ЦВК в розділі "Державний реєстр виборців" , в окружній чи дільничної комісії) і подати там заяву, паспорт та його ксерокопію.

Нагадаємо, 1 жовтня партія Сергія Тігіпка "Сильна Україна" представила проект "Голос на виборах - право кожного", покликаний істотно полегшити можливість голосування тимчасових переселенців, забезпечити їх інформованість про свої права.

Як зазначила під час презентації проекту заступник керівника "Сильної України" Світлана Фабрикант, кожен переселенець, який хоче проголосувати на виборах, має право це зробити в тому регіоні країни, де він зараз перебуває. "Йдеться про те, щоб усі люди із зони АТО, які вимушено опинилися сьогодні в інших регіонах країни, мали можливість бути почутими, проголосувати на виборах. Вони повинні відчувати себе повноцінними громадянами України, мати можливість здійснити громадянський обов'язок", - зазначила Світлана Фабрикант.

Для отримання правової та консультаційної допомоги, можна звернутися на Гарячу лінію Партії Сергія Тігіпка "Сильна Україна" 0800300393.

Всю інформацію про проект "Голос на виборах - право кожного" можна отримати на сторінці партії "Сильна Україна".

Коментарі:


Наверхнаверх