logo
dollar
euro

Руки треба мити спиртом

8:22 08.10.2014 eye 241

Співробітники великої кількості лікарень США тепер використовуватимуть замість мила швидко висихаючий спиртовий гель. Поширення інфекції в лікарнях є великою проблемою: стан хворих погіршується, мікроорганізми стають причиною двадцяти тисяч смертей в США. Найчастіше мікроби переносяться на руках медсестер, лікарів, лаборантів та іншого персоналу лікарні, які мають контакт з пацієнтами.

Працівники лікарні повинні мити руки щоразу після спілкування з пацієнтом. Ця процедура може зайняти близько хвилини і часто призводить до висушування шкіри рук. Тому медичний персонал часто уникає її, особливо в палатах інтенсивної терапії, де ризик перенесення інфекції може досягти максимуму.

Відповідно результатам дослідження, представленим на зустрічі Американського товариства мікробіології (American Society for Microbiology), засоби для миття рук, засновані на спирті, ефективно знищують госпітальну інфекцію. Вони діють швидше, не вимагають води та раковини і вбивають більше бактерій.

Протягом останніх двох років деякі лікарні встановили ємності зі спиртовим гелем біля кожного ліжка. Нове керівництво Центру з контролю і профілактики захворювань рекомендуватиме лікарням використовувати спиртові гелі у тих випадках, коли на руках співробітників немає видимого забруднення.

Миючий засіб, що містить спирт, випускається у формі піни, гелю або лосьйону. Він дуже простий у використанні: достатньо нанести на руки невелику кількість засобу, втерти його в шкіру до тих пір, доки руки не висохнуть (це займає близько 15 секунд). Розчин містить зволожуючі компоненти, тому шкіра рук не висушується.

Дослідники Медичного центру відомства у справах ветеранів (Veterans Administration Medical Center) у США вивчали ефективність використання спиртових гелів упродовж двох років.

Кількість нових випадків стафілококової інфекції знизилася на 21 відсоток, а рівень інфікування стійкими енетрококками впав на 43 відсотки. Ці мікроорганізми є основними збудниками внутрішньолікарняних інфекцій.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх