logo
dollar
euro

У Кременчуцькій виховній колоні підбили підсумки осінньої Спартакіади

4:26 08.12.2019 eye 285
У Кременчуцькій виховній колоні підбили підсумки осінньої Спартакіади

7 жовтня серед вихованців Кременчуцької виховної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області підбили підсумки осінньої Спартакіади.

До програми осінньої Спартакіади входили змагання з міні–футболу, волейболу, гирьового спорту, підтягування на перекладині, бігу на 100 метрів, шахів, шашок та настільного тенісу. В них брали участь всі вихованці установи.

В колі дружньої спортивної сім’ї гості виділили кращих із кращих спортсменів установи, які стали особливо помітними «зірками» на спортивному небосхилі. Нагороди учасникам - призерам Спартакіади – дипломи та кубки вручили почесні гості. Хлопцям побажали нових звитяг і перемог.

За доброю традицією для 7 вихованців колонії свято видалось подвійним. Саме в свято сили, спритності та краси вони отримали найголовніший документ в своєму житті – паспорт громадянина України.

Святкову атмосферу під час нагородження призерів своїми творчими виступами підтримали студентки професійно-технічного ліцею імені А.С. Макаренка. Про це пише прес-служба управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх