logo
dollar
euro

Міжнародна організація праці пропонує перейти на чотириденний робочий тиждень

13:17 06.10.2014 eye 259

Експерт МОП Джон Мессенджер вважає, що чотириденний робочий тиждень надасть низку переваг, серед яких - скорочення кількості робочих годин та поліпшення здоров'я, оскільки багато захворювань в сучасному світі спричинені перенапруженням, постійним перебуванням в офісі і стресом. Про це повідомляє Інтерфакс з посиланням на центр новин ООН.

Крім того, різні дослідження показують, що люди більш продуктивні, коли працюють менше. Ті, хто проводить в офісі довгі години, нерідко лише імітують бурхливу діяльність. Люди з коротшим робочим тижнем частіше почуваються щасливими і задоволеними життям, а тривала робота призводить до конфліктів не тільки в офісі, але і вдома.

Ще одним вагомим аргументом на користь скорочення кількості робочих годин є позитивний вплив цього кроку на довкілля. Зокрема, позитивний ефект буде досягнуто просто за рахунок скорочення кількості поїздок людей на роботу і назад на кілька мільярдів на тиждень.

Ідею введення чотириденного робочого тижня підтримує, зокрема, один із засновників Google Ларрі Пейдж і мексиканський мільярдер Карлос Слім.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх