logo
dollar
euro

Полтавцям розкажуть про авіакатастрофу українського літака у Франції

9:53 06.10.2014 eye 343
Полтавцям розкажуть про авіакатастрофу українського літака у Франції

7 жовтня о 18:30 у пабі "Хмільний бик" письменник Макс Кідрук презентує новий технотрилер "Жорстоке небо".

Макс Кідрук - цілком новий тип автора для нашої країни. Він відвідав у мандрах більше екзотичних країн, ніж пересічний мешканець міг би упродовж всього життя. З огляду на цей величезний досвід і непересічні знання письменника у техніці, фізиці, історії та ще хтозна у чому стає зрозуміло, чому його книги викликають такий захват у читачів. Від них справді тяжко відірватися.

Цього разу Макс Кідрук привозить до Полтави свою останню книгу - технотрилер "Жорстоке небо", що оповідає про авіакатастрофу українського літака. Зав’язка сюжету цікава сама по собі. Французька авіакомпанія укладає контракт з українським авіабудівним концерном, згідно з яким він повинен виконати поставку до Європейського Союзу регіональних реактивних пасажирських літаків. На другий день експлуатації перший з двох переданих літаків зазнав катастрофи під час посадки в аеропорту Париж-Північ, через що загинуло 49 осіб.

За попередніми даними трагедія відбулася з вини наземних служб аеропорту, які вивели на смугу, де повинен був приземлятися літак, дванадцятитонний снігоочисник. До міжнародної слідчої групи долучається 28-річна українка Діана Столяр, батько якої очолював розробку даного літака та помер від інфаркту за рік до того. Варто лише додати, що технотрилер написаний за реальними подіями.

Не пропустіть презентацію - і ви дізнаєтеся не лише про роботу над книгою, але й море цікавої інформації про авіацію, закони фізики та термодинаміки, а також - отримаєте автограф Кідрука.

Організатор заходу: незалежне мистецьке об’єднання "Magnum Opus"

ЩО: Презентація технотрилеру "Жорстоке небо" Макса Кідрука.

ДЕ: паб "Хмільний бик", вул. Ватутіна, 2.

КОЛИ: 7 жовтня, 18:30.

ВХІД: 25 грн (для охочих придбати книгу: вона коштуватиме - 60 грн).

Подія у соцмережі: https://vk.com/kidruk_plt.

Для довідок звертайтеся за номером (099) 764-65-06 (Роман).


Наверхнаверх