logo
dollar
euro

Цього року 6 підприємств області представлятимуть Полтавщину на Всеукраїнському конкурсі "100 кращих товарів України"

12:06 05.10.2014 eye 632
Цього року 6 підприємств області представлятимуть Полтавщину на Всеукраїнському конкурсі "100 кращих товарів України"

2 жовтня в Полтавському художньому музеї відбулося нагородження переможців та фіналістів регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – "100 кращих товарів України" у 2014 році.

Як і у попередні роки, найбільше конкурсантів було серед підприємств харчової галузі - 8 виробників змагалися у номінації "Продовольчі товари".  З них на загальнодержавний рівень конкурсу вийшло 5 підприємств. В їх числі фермерське господарство "Садки" (Кременчуцький р-н) з олією соняшниковою нерафінованою вимороженою, ТОВ "Амарант" (м. Полтава), яке представило олію соняшникову, нерафіновану, невиморожену пресовану першого ґатунку, ТОВ "Глобинський маслосирзавод" з сиром твердим "Голландський брусковий", ПАТ "Пирятинський сирзавод" з сиром твердим "Парменталь" та ТОВ "Світ ласощів-Кременчук", з печивом пісочно-відсадним "Домашнє".

У номінації "Товари виробничо-технічного призначення" честь Полтавщини на Всеукраїнському змаганні з якості представлятиме ПАТ "Кременчуцький завод дорожніх машин" з асфальзмішувальною установкою ДС-185У.

Виставка продукції та нагородження переможців та учасників загальнодержавного етапу конкурсу орієнтовно відбудуться у Києві, в листопаді, в рамках проведення Європейського тижня якості.

За інформацією  ДП "Полтавський регіональний науково-технічний центр стандартизації, метрології та сертифікації.


Наверхнаверх