logo
dollar
euro

Юну стаханівку знайшли у Селещині з револьвером у пакеті

1:36 16.12.2019 eye 339
Юну стаханівку знайшли у Селещині з револьвером у пакеті

Полтавські правоохоронці отримали нещодавно серед інших повідомлення про розшук 17-річної Нонни з міста Стаханов Луганської області.  

У випадках зникнення неповнолітніх, зазначає начальник УМВС Полтавщини генерал-майор міліції Едуард Федосов, вживаються надзвичайні заходи. На пошуки дітей залучається максимальна кількість правоохоронців та технічних засобів.

Так було і цього разу, повідомляють у ВЗГ УМВС України в Полтавській області. Розшук дівчини розпочався негайно, слідчо-оперативні групи виїхали на пошуки до місць найбільшого скупчення людей. Ретельно оглядали авто- та залізничний вокзали, ринки, розважальні заклади.  Дівчину знайшли правоохоронці Машівського райвідділу міліції.

Уже через 10 хвилин після початку пошуків  її виявили в залі очікування  залізничної станції "Селещина" Машівського району.  Не обійшлося без несподіванки. Дівчина міцно притискала до себе пакет, в якому ховала … револьвер системи "Наган" 1944-го року випуску та 23 набої до нього. На щастя, зброя виявилась у неробочому стані.  Вона пояснила, що просто знайшла револьвер під час подорожі.

Своє ж зникнення з рідної домівки дівчина пояснила тим, що просто хотіла помандрувати.  Зростаючи у багатодітній родині, не змогла закінчити школу, тільки тим і займалася, що доглядала молодших дітей.

Про "знахідку" правоохоронці  повідомили своїм колегам із Луганщини. Цього ж дня за Нонною приїхали оперативники з міста Стаханова та доставили її додому.

Зазначимо, що торік, за даними Кримінальної міліції у справах дітей, в Україні до органів МВС надійшло майже 8 тисяч заяв про зникнення дітей.  Вдавалося розшукувати по гарячих слідах 86% зниклих дітей, або 6,8 тис осіб.  Ще певну кількість дітей знайшли внаслідок проведення розшукових заходів.  Тож, вдалося розшукати 95,5% зниклих дітей.

Найчастіше тікають з дому підлітки від 14 до 16 років. У більшості випадків - це діти із сімей, де батьки не приділяють дітям належної уваги.

Загалом останніми роками спостерігається тенденція до збільшення кількості зниклих людей.


Наверхнаверх