logo
dollar
euro

Сергій Тігіпко: "Необхідно думати про поліпшення інвестиційного клімату"

9:55 09.12.2019 eye 190
Сергій Тігіпко: "Необхідно думати про поліпшення інвестиційного клімату"

Економіка України переживає кризу і потребує відновлення. Про це заявив народний депутат, лідер "Сильної України" Сергій Тігіпко в інтерв'ю журналу "Кореспондент". За його словами, врятувати економіку можуть тільки реформи.

"Необхідно думати про поліпшення інвестиційного клімату, і тут навіть вигадувати нічого не потрібно - беріть Doing Business Світового банку, десять показників звідти і працюйте. Необхідна судова реформа, регіональна реформа. Я говорю не про федералізацію, а про децентралізацію влади. Реформи - це ключова вимога, якщо ми хочемо змінити економіку", - підкреслив він.
Також Сергій Тігіпко вважає, що необхідно всіма можливими способами покращувати інвестиційний клімат в країні.

"Міжнародні фінансові організації, міжнародні інвестори бояться давати нам гроші, тому що вони не бачать цих змін, вони не бачать, у кого м'яч, хто веде гру, хто керує реформами. І це дуже погано позначається на економіці. Внутрішні інвестори ховають гроші. А коли не вкладають внутрішні, зовнішні ніколи не прийдуть. Якщо будуть зміни, то інвестор знайдеться. Навіть якщо економіка поки ще далека від ідеальної", - вважає Сергій Тігіпко.

Повне інтерв'ю Сергія Тігіпка представлено на сайті Кореспондента.


Наверхнаверх