logo
dollar
euro

Костянтин Жеваго перетворився на полтавського Коломойського

11:00 03.10.2014 eye 1151
Костянтин Жеваго перетворився на полтавського Коломойського

Бізнесмен і політик Костянтин Жеваго домовився з Петром Порошенком про контроль над Полтавщиною.

Згідно з домовленістю, Жеваго проводить до парламенту депутатів-мажоритарників від 8-ми округів Полтавської області. Для цього Жеваго вже створив Полтавський патріотичний блок, який при голосуванні за партійні списки підтримає Блок Петра Порошенка.

Як повідомляє СМИ2 з посиланням на джерело в Адміністрації Президента України, Жеваго при цьому отримує повноваження для прийняття ключових кадрових рішень на Полтавщині.

Умовою домовленості є забезпечення безпеки Полтавщини через загрози проникнення сепаратистів з Харківської області. Для цього Жеваго повинен збільшити кількість бійців батальйону територіальної оборони "Лтава" та скоординувати дії правоохоронних органів. Тобто, Жеваго взяв на себе відповідальність за мобілізацію всього політичного і бізнес-ресурсу області у разі можливої "битви під Полтавою".

Ще одна обіцянка, дана Костянтином Жеваго Президенту України - тотальна люстрація полтавських чиновників. Насамперед, люстраційна плаха очікує чиновників і депутатів, які працювали на режим Януковича. Серед них і Кулинич, і Шаповалов, і Пилипенко.

Фактично, Порошенко поклав на Жеваго ті ж функції, що і на Коломойського на Дніпропетровщині. Та ж історія з кадровими перестановками, депутатами-мажоритарниками, зобов'язаннями за підтримки списків Блоку Петра Порошенка, батальйонами, підтримкою Автомайдану і т.д.

Ця стратегія Президента, згідно якої із Путіним і його терористами-сепаратистами вступають у боротьбу українські олігархи на ввіреній їм території області, має всі шанси поширитися на весь Південний Схід України.

Показовими будуть місцеві вибори, на яких Жеваго розраховує провести всіх 8 кандидатів від Патріотичного блоку Полтавщини.

Варто відзначити, що більшість з них дійсно прохідні. Однак зі значними труднощами Патріотичний блок зіткнеться в 146 окрузі в Кременчуці. Там опонентом жеваговському кандидату Миколі Несену є більш рейтинговий Юрій Шаповалов. Штаб Шаповалова очолив київський політтехнолог Казбек Бектурсунов, який раніше працював з Юлією Тимошенко і Леонідом Черновецьким.

Важливо інше: і Юрій Шаповалов і його політтехнолог Казбек Бектурсунов є людьми одіозних Сергія Льовочкіна та Андрія Кравця. Зараз Шаповалов разом з Андрієм Кравцем намагаються поміняти мера Кременчука, а Бектурсунов консультував Адміністрацію Президента і особисто Сергія Льовочкіна.

Стилістика виборчої кампанії Шаповалова повторює кампанію вже покійного Олега Бабаєва - ті ж білборди, ті ж суботники, той же привезений Бектурсуновим вірний його учень Павло Карайченцев, і той же помічник (принеси-подай) Карайченцева - депутат міськради Олександр Головач, який вчора спромігся побитися з екс-членом міськвиконкому Леонідом Харченком. Поки Бектурсунов сидить в Парижі на fashion-показах, реальну кампанію Шаповалова веде Карайченцев, традиційно супроводжує чинних або колишніх регіоналів.

В інших округах опоненти кандидатів від ППБ не сильні на вигадки й на фінансування дорогих технологів і піарників. Але чи перетвориться рейтинг кандидатів-патріотів на перемогу на виборах в Раду - покаже час.

from-ua.com

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх