logo
dollar
euro

На Полтавщині виготовляли "фірмові" шкарпетки

10:07 03.10.2014 eye 806
На Полтавщині виготовляли "фірмові" шкарпетки

Виробництво шкарпеток під маркою провідних брендів спортивного одягу було налагоджено у складському приміщенні в одному із сіл Кременчуцького району.

Під час його обшуку працівники Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС вилучили 18 автоматичних станків, приблизною вартістю 100 тисяч доларів США, та понад 50 тисяч шкарпеток.

Фальсифікована продукція на загальну суму понад 1 мільйон гривень була вилучена. Наразі встановлюються канали збуту фальсифікату та особи, причетні до його виготовлення.

Відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 229 Кримінального кодексу України – незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару. Санкції її передбачають покарання у вигляді штрафу від 200 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років, або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією та знищенням вилученої продукції та знарядь і матеріалів, які використовувались для її виготовлення. Про це повідомляє ВЗГ УМВС України в Полтавській області.


Наверхнаверх