logo
dollar
euro

Почесне консульство Республіки Словенія в Харкові представляє виставкові проекти "Slovenia / ART scanning" і "Photoarchive"

11:59 01.10.2014 eye 902
Почесне консульство Республіки Словенія в Харкові представляє виставкові проекти "Slovenia / ART scanning" і "Photoarchive"

26 вересня 2014 року Почесне консульство Республіки Словенія в м. Харкові, Полтавській, Запорізькій, Сумській і Дніпропетровській областях, провело урочисте відкриття одразу двох виставкових проектів про Словенії - "Slovenia / ART scanning" і "Photoarchive" в галереї "Єрміловцентр", м.Харків.

На відкриття були запрошені представники влади міста Харкова та області, представники дипломатичних інституцій, громадських організацій та вищих навчальних закладів, художники та журналісти, а також представники громадськості.

Ці виставки будуть цікавими для тих, хто хотів би більше дізнатися про Словенію та її мешканців, про європейську архітектурну та культурну спадщину. Важлива місія цього проекту - поділитися з харків'янами радістю відкриття, першими враженнями, які отримали українські художники - Роман Мінін, Олексій Яловега, Олег Винник - Штеп, подорожуючи по Словенії. Адже перші враження - завжди цікаві, завжди незабутні.

Словенія - країна, де збереження культурної спадщини, повага до традицій та сучасне мистецтво сприймаються як невід'ємна частина життя. Саме таке особливе ставлення словенців до мистецтва та культури допомогли їм зберегти свою національну ідентичність. Наочно це зміг продемонструвати Владислав Бондаренко у своєму фото-проекті, що розповідає як про стародавню архітектуру країни (проект "Photoarchive"), так і про сучасну Словенію (проект "Slovenia /ART scanning").

"Сподіваюся, що ця творча ініціатива не залишить нікого байдужим, підтримуючи згуртованість людей позитивним підходом до мистецтва. І, можливо, стане моделлю міжкультурного діалогу. Адже Словенія покликана поділитися своїм культурним надбанням з Україною заради спільного європейського майбутнього", - зазначив почесний консул Словенія в Харкові Анатолій Бондаренко.

Виставки пройдуть з 27 вересня по 19 жовтня 2014 року в "Єрміловцентрі" за адресою: м. Харків, пл. Свободи, 4 (головний корпус ХНУ ім. Каразіна, вхід з боку узвозу Пасіонарії). Відвідати їх можуть усі бажаючі.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх