logo
dollar
euro

У полоні сепаратисти вбили полтавського волонтера Бориса Місюренка

9:41 01.10.2014 eye 1146
У полоні сепаратисти вбили полтавського волонтера Бориса Місюренка

У серпні минулого року Борис Місюренко на свої сторінці ВКонтакте записав слова Митрополита Сурожського Антонія: "Помни: жив ты или умер – не так важно. Одно действительно важно, должно быть важно и для тебя и для других: ради чего ты живешь и за что ты готов умереть".

Бориса вже немає. Його вбили нелюди за те, що вважав важливим для себе. Він допомагав людям, до яких війна постукала просто в двері, планував допомогти їм виїхати із зони біди.   

Полтавка Тетяна Черкаська у Фейсбуку повідомила про його загибель: "Сьогодні нарешті стала відома доля двох з чотирьох полтавських волонтерів, яких було взято у полон 19.06.2014.

Так, всього їх було четверо - жінка та 3 чоловіків.

Через 100 днів полону Ірину звільнили, і вона зараз знаходиться у рідному місті на реабілітації. У неї відрізано палеце на руці, поламані ребра, побиті молотком коліна... але вона ЖИВА.

На превеликий жаль, керівника самооборони м. Полтава, вірний друг, побратим та й просто прекрасна людина - Борис Місюренко - після жорстоких катувань був розстріляний 21.06.2014 на третій день полону. ВІЧНА ТОБІ ПАМ'ЯТЬ, ПОБРАТИМЕ!!!!!!".


Наверхнаверх