logo
dollar
euro

Не спіть, мами, зі своїми дітьми!

8:58 01.10.2014 eye 947

Як засвідчили дослідження американських фахівців, ті мами, які лягають спати разом із малюком (укладаючи того поруч з собою), піддають його підвищеному ризику. Однак оскільки від подібної практики молоді матусі не поспішають відмовлятися, була розроблена серія рекомендацій, як усунути "першопричину" даної практики.  

До речі, медики стверджують, що третя за частотою причина смерті маленьких дітей у Сполучених Штатах - це синдром раптової смерті. Наступити він може, коли мама з необережності у сні навалюється тілом на немовля.

Что может быть лучшим подарком для мужчины, заядлого рыбака, чем подарочный сертификат на рыбалку? У нас Вы можете в любое удобное для Вас время приобрести оригинальный подарок для платной рыбалки в Подмосковье.

Отже, першопричин того, що жінка бере із собою дитятко у ліжко, може бути декілька. Саме їм були присвячені дослідження. Найголовніша причина - це зручність годування груддю. Потім йдуть: емоційний комфорт, можливість постійно бачити дитину, а значить, стежити за нею, прагнення поліпшити сон дитини. І останній рядок причин посіли сімейні традиції. Соціологи відзначають, що подібну поведінку жінок можна пояснити наявністю й соціально-економічної проблеми: неможливістю придбати окреме ліжечко для немовляти.

Розглянувши всі перелічені вище причини, експерти все ж таки настійливо рекомендують мамам відмовитися від засипання на одному ліжку з малюком. Якщо ж це неможливо, тоді слід суворо дотримуватися перерахованих нижче правил.

Перш за все, немовля має спати на спинці на рівній і твердій поверхні. Його не можна накривати ковдрою, не можна підкладати під голову подушку. Крім нього і мами, на ліжку не повинен більше спати ніхто. Не можна також укладати дитину на бік або на животик.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх