logo
dollar
euro

Володимир Дорош: "Ми, як і раніше, будемо виступати тільки "вживу". Все інше – це просто обман"

15:25 16.12.2019 eye 1183
Володимир Дорош: "Ми, як і раніше, будемо виступати тільки "вживу". Все інше – це просто обман"

Нещодавно лідер і засновник гурту "Гармонія", поет, композитор і співак Володимир Дорош написав і записав у студії з відомим українським музичним продюсером Геннадієм Пугачовим свою нову пісню "Виглядаю тата у вікно". А виконала її юна талановита співачка з Лубен Інна Кисіль. Про історію створення нового твору та про що ця пісня, ми запитали у самого автора на одній з репетицій гурту "Гармонія".

- Володимире Миколайовичу, як народилася ця пісня?

Володимир Дорош – Мені здається, що пісня у нас вийшла не заполітизована. Там немає прямої політики, що зараз я часто чую. Я не хочу спекулювати на тому горі, яке прийшло на нашу землю. Я скажу щиро про те, що я ніколи не думав, що доживу до тих часів, що у нас буде війна. Коли я писав пісню про сестру, а там в кінці є молитва: "Молю тебе, Боже, про одне єдине, щоб завжди квітла наша Україна. І щоб наші діти нас пережили. Щоб боронь, Боже, не було війни". Я ніколи не думав, що ці слова будуть реаліями нашого сьогодення.

Ця пісня про дитину (я не знаю чи вдалося мені перевтілитися у дитячу ментальність), яка сумує за своїм батьком. Вона ще не розуміє, куди він поїхав. Можливо зараз ця пісня дуже актуальна, але я не писав прямо про те, що тато на війні. Діти ще не можуть усвідомити, що їхні батьки можуть загинути. На мій погляд, пісні зараз мають нести добро, і наші воїни, які захищають державу, повинні відчувати, що кожен із нас їх підтримує. Морально чи матеріально. Або такою піснею. Щоб вони її слухали в окопах на передовій і розуміли, що їхні діти чекають на них вдома. Щоб вони якнайшвидше повернулися живими і здоровими. І обов’язково – переможцями.

- Незабаром презентація Вашого нового альбому "Там, де осінь"?

Володимир Дорош – Так. Ми, як і обіцяли, записали наш перший альбом. Відбудеться і телевізійна, і концертна презентація у Полтаві в палаці дозвілля "Листопад". Я, особисто і гурт "Гармонія" запрошуємо усіх вас.

Дорош і Інна Кисіль на сцені-2
- Деякі пісні з цього альбому вже полюбилися Вашим прихильникам. Але Ви зробили нові аранжування, і твори зазвучали по-новому. У чому відмінність звучання, чим вони відрізняються?

Володимир Дорош – Вони стали більш професійно звучати. Ми використали більш сучасний підхід щодо самого звучання інструментів. Гармонія не змінилася, мелодія та ж. Презентуючи альбом, тим більше дебютний, ми маємо зробити так, щоб саунд і звучання відповідали світовим вимогам 21-го століття. Це сучасна українська музика і пісня. Маю надію, що цей альбом сподобається людям. Це практично альбом-сповідь. Все, що я прожив і побачив у світі – у піснях. Наші долі дуже схожі. Ставлення до життя, почуття, бачення світу – я впевнений, ми сприймаємо однаково. Не всім, можливо, поталанило і не всі відчувають щастя у житті. Я – такий, як всі. Писав про щастя, про горе. Про любов, про ненависть. Про все, що притаманно людині, яка живе на цьому світі. Не існує, а реально живе. А, якщо живе, то бореться з проблемами, зі складностями. Тому приходьте, слухайте. Я писав про себе, але мені здається, це про всіх без виключення.

- До своїх концертів Ви плануєте залучити найкращих режисерів, звукорежисерів, продюсерів?

Володимир Дорош – Так. Я вважаю, що коли щось робиш, то маєш це робити разом з найкращими. Якщо хочете бути успішними, то і спілкуйтеся з такими. Ми будемо професійно виступати всюди. Колектив вже готовий. За цей час зроблено величезну роботу. Створили високо професійний колектив. Ми, як і раніше завжди виступали, так і будемо надалі виступати тільки вживу. Все інше, я вважаю, це просто обман, коли співак на сцені без живого колективу співає. Люди обов’язково мають знати і розуміти, за що вони платять гроші. І вимагати від артистів, щоб ті виступали вживу.

- За рік, що минув Ви придбали нове музичне обладнання для свого колективу і будуєте суперсучасну студію звукозапису?  

Володимир Дорош – Так. З обладнанням у нас все гаразд. Студію добудовуємо. Там дуже складна робота. Все має відповідати світовим стандартам.

- Що Ви б хотіли побажати сьогодні своїм землякам?

Володимир Дорош – Я хотів би побажати миру, впевненості усім, що ці проблеми незабаром обов’язково закінчаться, і ми з вами будемо будувати абсолютно іншу державу. Де буде більше щирості, любові. Сподіваюся, що після цих проблем і трагічних подій, що ми пережили, будемо цінувати те, що Господь нам подарував – найкращу, найкрасивішу і найпрекраснішу державу на землі, яку ми так любимо – Україну!


Наверхнаверх