logo
dollar
euro

У Полтаві розробляється концепція "Хоспісу на дому"

11:18 30.09.2014 eye 373

Полтавською обласною благодійною організацією "Асоціація паліативної та хоспісної допомоги" розробляється концепція доступності паліативної допомоги для громадян м. Полтава "Хоспіс на дому".

Наскільки вона потрібна, говорять цифри. Так, у січні 2014 року в Полтаві померло 347 людей. Із них 60% – 208 осіб потребували стороннього догляду, а ще мінімум 516 родичів цих померлих безпорадно жили в стані крайнього стресу весь той час, коли їхні близькі помирали.

Концепція, що розробляється, передбачає укладання договору для одержання паліативної та хоспісноїдопомогу. Передбачається плата за послуги у розмірі 20 гривень на місяць (за принципом солідарного довгострокового страхування).

Після укладання договору, пацієнт зможе отримувати комплексну допомогу від організації "Асоціація паліативної та хоспісної допомоги", що включає в себе кваліфікований медичний догляд, симптоматичну допомогу, соціальну, психологічну та духовну підтримку хворого та членів його родини.

План індивідуального догляду для кожного пацієнта та його сім’ї розробляється та контролюється колективом фахівців різного профілю. Сюди входять: лікар, медична сестра, помічники по будинку, соціальні працівники, юристи, а також добровольці.

У реалізації відповідної концепції Полтавській обласній благодійній організації "Асоціація паліативної та хоспісної допомоги" допомагає Полтавська обласна державна адміністрація, Департамент охорони здоров’я та Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, повідомляє прес-служба останнього.


Наверхнаверх