logo
dollar
euro

Із 1 жовтня у залізничних касах дані студентських квитків звірятимуть з електронною базою Міносвіти

15:56 29.09.2014 eye 645

Знижка на проїзд залізничним транспортом надаватиметься у залізничних касах лише тим студентам вищих навчальних закладів І – ІV рівнів акредитації та учням професійно-технічних закладів, дані яких занесені до Єдиної державної електронної бази з питань освіти, яку сформувало Міністерство освіти і науки України.

Оформлення пільгового проїзду у поїздах міжміського сполучення студентам буде здійснюватись тільки у разі співпадіння номеру студентського квитка, прізвища та імені студента, зазначених у студентському квитку, з інформацією у електронній базі МОН. Про це повідомляє прес-служба Укрзалізниці.

Отже, студентам та учням профтехучилиш треба перевірити, чи внесені  дані їхнього квитка в  ЄДЕБО. Для цьього відкрито сервіс "Перевірка студентського/учнівського квитка за даними ЄДЕБО". У разі відсутності зазначених даних, МОН радить студенту або учню звернутися до адміністрації навчального закладу, в якому він навчається.

Після тестування електронної бази у залізничних касах студенти зможуть купувати квитки з пільгою також і через онлайн-систему booking.uz.gov.ua.


Наверхнаверх