logo
dollar
euro

У Верховну Раду з Полтавщини збираються аж троє Капліних

11:01 29.09.2014 eye 1497

Більше того, двоє з них – повні тезки і двоє, хоч і не ті ж самі, висунуті кандидатами від партії "Блок Петра Порошенка".

Один з двох тезок - Сергій  Миколайович Каплін, народний депутат України, нині безпартійний, висуванець партії "Блок Петра Порошенка". Він зареєстрований кандидатом по одномандатному виборчому округу №144 (Ленінський, Октябрський райони Полтави).

Другий Сергій Миколайович Каплін – киянин, безпартійний, самовисуванець,  комерційний директор ТОВ "КМДжі-сервіс" (рекламна діяльність), йде в депутати по одномандатному виборчому округу №146 (частина Автозаводського району та Крюківський район Кременчука).

Ще одного Капліна, на щастя, звуть не Сергій, а Діонісій Сергійович. Як і нардеп Каплін,  він є висуванцем партії "Блок Петра Порошенка" і боротиметься за голоси виборців на одномандатному виборчому окрузі №150 (Комсомольськ, частина Автозаводського району міста Кременчука, Глобинський, Кременчуцький райони). Конкуруватиме йому доведеться, зокрема, і з майже "вічним" депутатом-прогульником Костянтином Жеваго.


Наверхнаверх