logo
dollar
euro

У Полтаву з полону повернулась волонтерка Ірина Бойко

8:34 29.09.2014 eye 1855
У Полтаву з полону повернулась волонтерка Ірина Бойко

Про це на у Фейсбук повідомила Людмила Кучеренко, голова Полавського обласного медіа-клубу: "Так, активістка полтавського Євромайдану Ірина Бойко вже у Полтаві.

Василь Ковальчук, підполковник-афганець, з червня займається визволенням з полону донецьких терористів наших волонтерів та військовослужбовців.

Для цього він контактував з очільником донських козаків Миколою Козіциним, Олександром Соколом, начальником служби безпеки Козіцина та Ігорем Безлером, підполковником російської армії, з яким разом служив в одному полку в Афганістані, коли вони були лейтенантами.

- Мені подзвонив Ігор Безлер, - розповідає Василь Ковальчук, - і повідомив, що Путін присвоїв йому звання генерал-майора. У зв‘язку з цим він хоче зробити мені подарунок і віддати Ірину Бойко, волонтерку, котра разом з іншими трьома полтавцями зникла в Луганській області, коли ще у червні відвозили туди нашим воякам гуманітарну допомогу. Я й раніше неодноразово цікавився у нього долею цим чотирьох полтавців, але не отримував конкретної відповіді.

Учора разом з донькою Ірини Бойко Тетяною на "Міцубісі" Михайла Дугіна вони вирушили в зону АТО. Ірину забрали. У важкому психологічному стані. У неї молотком побиті коліна і відтятий палець на руці. На додачу на зворотному шляху українські вояки "віджали" червону "Міцубісі" Михайла Дугіна, тож добиралися до Полтави вже попутками…

Деталі – пізніше".


Наверхнаверх