logo
dollar
euro

Як позбутися заїд

14:00 28.09.2014 eye 1053

Ці маленькі ранки у куточках рота завдають багато клопоту. Крім свого непривабливого вигляду, така тріщинка заважає їсти, говорити і посміхатися.

І щоб скоріше позбутися її, потрібно виявити причини виникнення. Їх може бути декілька. Перш за все, це інфекції. Звичка кусати і облизувати губи. Закладеність носа. Деякі види лікарських препаратів, особливо антибіотики, здатні викликати появу заїд. Вживання великої кількості солодкого. Зловживання алкоголем. Причина також може бути в нестачі вітамінів А, В, С і Е.

Якщо тріщинки з'явилися через хворобу і після прийому ліків, слід звернутися до лікаря, який призначить ефективне лікування. Якщо причина полягає в тому, що пацієнт облизує губи або вживає занадто багато солодкого, або алкоголю, варто переглянути свій спосіб життя і зректися шкідливих звичок. Стоматолог або дерматолог порекомендує вітамінотерапію, який краще комплекс вітамінів підійде саме у вашому випадку. Якщо є порушення зору, світлобоязнь необхідна консультація офтальмолога. А якщо у вас якесь захворювання шлунково-кишкового тракту, пройдіть обстеження у лікаря-гастроентеролога.

В аптеках є чимало засобів, які допоможуть вилікувати цю недугу. Наприклад, рибофлавін (вітамін В2), його добова потреба становить 1,3-2,4 мг. Рибофлавін стійкий до теплової обробки. Він міститься в молоці і молочних продуктах, крупах, хлібі, грибах, м'ясі. А якщо ви вегетаріанець, виснажуєте себе всілякими дієтами або взагалі їсте сяк-так і деінде, то цілком можливо, що саме рибофлавін вам допоможе впоратися з такою прикрою неприємністю.


Наверхнаверх