logo
dollar
euro

Кременчуцький сталеливарний завод законсервують

23:04 09.12.2019 eye 361

ПАТ "Кременчуцький сталеливарний завод" готується до повної консервації виробничого обладнання та масового звільнення працівників, повідомляє delo.ua.

Більше 90% виготовленої продукції підприємство раніше відправляло в Росію. Наразі воно простоює. Склади підприємства, яке виготовляє вагонні балки і рами, переповнені продукцією, на яку немає покупців.

Про це повідомляється в листі фінансового управління міськради Кременчука в департамент доходів Полтавської облдержадміністрації. Йдеться  і про те,  що в жовтня 2014 року очікувалося скорочення 1,5-2 тис. працівників. Проте, у зв'язку з погіршенням економічної ситуації, скорочення може бути  масштабнішим.

Фінуправління також відзначає, що у зв'язку з простоєм виробничих потужностей, відсутністю замовлень та зменшенням попиту на лиття підприємство не в змозі виплачувати зарплату персоналу.  На КрСЗ сьогодні працює близько 3770 людей, станом на 1 серпня було скорочено 1285 працівників.

КрСЗ в поточному році простоював з 24 лютого по 30 червня, потім відновив виробництво на три тижні, проте з 23 липня знову призупинив роботу на невизначений термін, адже  Росія відкликала раніше видані сертифікати на продукцію КрСЗ.

У 2013 році КрСЗ скоротив виробництво на 48,4% порівняно з 2012 роком - до 70,35 тис. тонн литва.


Наверхнаверх