logo
dollar
euro

Територія щасливого дитинства тепер є й у Полтаві

13:12 26.09.2014 eye 511
Територія щасливого дитинства тепер є й у Полтаві

У Полтаві до Дня міста відбулося відкриття нового дитячого майданчика, збудованого за адресою вул. Пролетарська, 22 за підтримки бренду "Весела Корівка". Раніше такі території щасливого дитинства вже з’явилися в Києві, Одесі, Харкові, Львові, Дніпропетровську, Шостці, Донецьку і Севастополі – загалом 11 майданчиків по всій Україні.

Сучасний дитячий ігровий комплекс зроблений з екологічно чистих матеріалів – натурального дерева та металу. Він розрахований на дітей різних вікових категорій, тож тут буде весело і цікаво навіть найменшеньким.

DSC_5726
Представник організатора проекту, директор з маркетингу ПАТ "Бель Шостка Україна" П'єр Берніго каже: "Для нас вже стало доброю традицією дарувати дітям радість, здоров'я і відмінний настрій. Сьогодні, в непростий для всієї країни час, це особливо важливо. Дитинство має бути щасливим і веселим. Сподіваємося, наші майданчики допоможуть у цьому!".

Новий дитячий майданчик запрошує всіх маленьких мешканців Полтави та їхніх батьків весело та цікаво провести час на території щасливого дитинства. Позитивні емоції і гарний відпочинок – гарантовані.


Наверхнаверх