logo
dollar
euro

У Полтаві вилучили з продажу м’ясні вироби, небезпечні для здоров’я

12:17 26.09.2014 eye 623
У Полтаві вилучили з продажу м’ясні вироби, небезпечні для здоров’я

Як повідомили у відділі протидії економічній злочинності УМВС, до міської лікарні з харчовим токсичним отруєнням потрапив 20-річний полтавець.

Причиною цього стало копчене м'ясо свинини в одному, яке він порівняно недорого придбав в одному з кіосків в районі центрального ринку. Постраждалий звернувся до Київського райвідділу міліції. За цим зверненням була проведена ґрунтовна перевірка якості товару і, відповідно, законності послуг, що надавалися підприємцем – власником продукції.

Працівники державної служби боротьби з економічною злочинністю спільно зі слідчим відділенням Київського райвідділу за участю прокуратури Київського району міста, санітарної та ветеринарної служби, ветеринарної міліції викрили підпільний склад з готовою м'ясо-молочною продукцією. Більшість її, відзначають у відділі БЕЗ Управління внутрішніх справ, не містила навіть інформації про виробника та вичерпала свої терміни споживання. Небезпечність товару підтверджено офіційними висновками фахівців Обласної Державної санепідемслужби.

Під час низки обшуків, проведених у мережі торгівельних точок підприємця, який торгував небезпечним товаром, правоохоронці вилучили майже 1,5 тонни м’ясних виробів і молочної продукції на суму понад 100 тисяч гривень.

Наразі  триває досудове слідство. За ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 227 Кримінального кодексу України (умисне введення в обіг на ринку України небезпечної продукції) відкрито кримінальне провадження. Санкція цієї статті передбачає штраф від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, повідомляє ВЗГ УМВС України в Полтавській області.


Наверхнаверх