logo
dollar
euro

Об`єкти комунальної власності Полтавщини підготовлені до опалювального сезону на 95%

11:17 26.09.2014 eye 340
Об`єкти комунальної власності Полтавщини підготовлені до опалювального сезону на 95%

Школи готові до холодів на 99,4%, дитсадочки – на 100%, лікарні  98,4%. Житловий фонд наразі готовий до зими на 95,2%: з 6 тис. 715 житлових будинків підготовлено 6 тис. 393.

Про це відзвітував директор департаменту ЖКГ Олександр Тонков під час колегії Полтавської облдержадміністрації, де розглядали питання про стан підготовки житлово-комунального господарства області до роботи в осінньо-зимовий період 2014/15 року.

За інформацією департаменту житлово-комунального господарства, з 1 серпня минулого року по 31 березня цього року область використала 284.6 мільйона кубометрів газу. На поточний опалювальний сезон Кабмін виділив 199.2 мільйона кубометрів блакитного палива. Як заявив голова ОДА Віктор Бугайчук,  від Полтавщини вимагали скоротити споживання на 30 відсотків, і регіон поки що перевиконав план. Це вдалося за рахунок реконструкції і ремонтів котелень та мереж, а також використання інших видів палива.

Тим часом, очільник області перед початком опалювального сезону перервірив стан котелень. Зокрема, він відвідав модернізовану котельню у Полтаві, на Майдані Незалежності, 16. 

"Полтаватеплоенерго" замінило тут опалювальне обладнання, скоротивши кількість котлів із 5 до 3. Установлені котли виготовлені фірмою "Viessmann" (Німеччина) і відповідають кращим європейським зразкам.

Голова ОДА зазначив, що така реконструкція дозволяє ефективніше використовувати природний газ та знизити собівартість виробництва.  Це важливо, адже, згідно проведених на території області досліджень, споживання енергії становить 300–500 Вт/м2, що у шість, а то й у вісім разів більше ніж у країнах Європи. Тому, щоб не "гріти стіни та повітря", Віктор Бугайчук порекомендував утеплювати будинки.


Наверхнаверх