logo
dollar
euro

Перевірка електронної пошти провокує постійний стрес

11:18 16.06.2013 eye 241
Перевірка електронної пошти провокує постійний стрес

Між стресом і використанням електронної пошти є взаємозв'язок, упевнений професор Том Джексон з університету Лафборо в Британії.

Учений відстежував стан 30 британських держслужбовців, які регулярно перевіряли e-mail на роботі, за трьома показниками: артеріальний тиск, частота серцебиття і рівень гормону стресу кортизолу. Дослідження показало, що відправка і отримання електронного листа викликає прискорення пульсу в 92% добровольців. Про це повідомляє Likar.info.

Приємні та корисні листи приносять радість, а ось відволікаючі розсилання та листи з терміновими розпорядженнями можуть просто вивести з себе. Рівень кортизолу підвищується і при особистих зустрічах, від розмов по телефону, спілкування в соцмережах.

Необхідність постійно реагувати на термінові виклики і переключатися між різними завданнями важко дається організму. Постійний стрес, упевнений вчений, може викликати хронічні захворювання: серцеву недостатність, гіпертонію, ішемічну хворобу серця, захворювання щитовидної залози. Тому Том Джексон порадив рідше перевіряти повідомлення в мережі, пошту, телефон.


Наверхнаверх