logo
dollar
euro

У Полтаві взяли під варту любителя безплатно поїсти в дорогих кафе

12:48 24.09.2014 eye 655

Полтавські правоохоронці розпочали кримінальне провадження та взяли під варту 38-річного чоловіка, який у більш ніж двадцяти дорогих кафе обласного центру замовляв дорогу їжу та напої, а коли приходилось розраховуватись, розводив руками і говорив, що грошей у нього немає.

Відносно цього чоловіка кримінальне провадження за частиною 2 статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство, вчинене повторно) було розпочате ще після  перших звернень від власників кафе. Однак, це  жодним чином не вплинув на шахрая – залишаючись на волі, він і надалі відвідував дорогі кафе та влаштовував для себе безкоштовні обіди. Тож, слідчий звернувся з клопотанням про обрання відносно шахрая запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Слідчий суддя дане клопотання задовольнила".

Слідчі встановили, що грошей на оплату їжі в дорогих кафе у чоловіка і справді не було: він ніде не працював і не так давно звільнився із в’язниці. Свої дії він пояснив просто - хотів хоча б деякий час відчути себе «нормальною людиною». Перспектива потрапити за грати шахрая не лякала. За його словами, у в’язниці він почувається краще ніж на волі, адже там не потрібно постійно думати де б заробити грошей на одяг, харчування та житло. Про це повідомляє Київський РВ ПМУ УМВС України в Полтавській області.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх